לוגו מד קרוזס

קרוז להוואי

נוף דקלים בשקיעה בחוף טיפוסי בהוואי במהלך קרוז בהוואי

האיים האגדיים של הוואי מפתים במיוחד בזכות הרי הגעש, יופיים של החופים המזמינים, האווירה הידידותית, תחושת החופש והאקלים האקזוטי.  חופשות שייט להוואי מציעות שילוב מנצח של פעילות ממריצה ורוגע, ומבטיחות את אחת החופשות המדהימות ביותר בעולם. מי מאיתנו לא היה רוצה לבקר שם לפחות פעם אחת בחיים? 

כיום הוואי הוא יעד מוביל לחופשה מהנה בשמש. הוואי מציעה מגוון רחב של אפשרויות, מחופים שלווים המתאימים ביותר לטיול עם המשפחה, גלים העוצמתיים שמושכים גולשים מנוסים במיוחד, הרי געש, מפלים, שופינג ועוד.

מפליגים זוכים במעבר חלק בין האיים המרהיבים – תוך צפייה בצמחיה הססגונית לצד הים הכחול והיפהפה ועגינות במקומות מבוקשים כדי לסייר בנוף ולהיטמע בקצב האיים המיוחד. בהוואי תוכלו לצפות בטקסים מקומיים מלהיבים הכוללים אש ותופים וכן בחגיגות יפות עם שרשראות פרחים ומוזיקה מלודית – ובמסגרת של חופשת שייט בהוואי תיהנו מהכול.

היופי, השלווה, הגיוון, ההיסטוריה והתרבות של הוואי הם שם נרדף לחופשה אקזוטית עבור נופשים מכל העולם, והשייט מספק הזדמנות שאין שני לה לטעום מהאיים הבולטים ולחוות חופשה חלומית תוך נוחות מקסימלית. חברות השייט פרינסס וקרניבל וגם חברת היוקרה סיבורן מפליגות באזור. מעוניינים בקרוז להוואי? חייגו לצוות המומחים של מד קרוזס.

ההפלגות שלנו להוואי

להפלגות נופש

בכדי להתאים חופשת שייט יש חשיבות רבה לקשר הישיר מול סוכן מומחה.
המחיר והזמינות נקבעים לפי סוג החדר, מיקומו, מספר הארוחים, גילם, קוד המחיר, תוספות שונות ועוד.

לשיחה עם מומחה שייט חייגו או השאירו פרטים


03-927-2727