אוסטרליה וניו זילנד

האם אי פעם חלמתם להפליג אל ארץ רחוקה שטופת שמש ומצוננת על ידי רוחות האוקיינוס? הפלגה באוסטרליה וניו זילנד תיקח אתכם לחלק מאוד מיוחד של העולם עם פלאי טבע מרהיבים, איים יפים ומרוחקים עם חופים זהובים ואל ערים שוקקות ברמה עולמית.  

רוב ההפלגות ליעדים אלה יוצאות מאוסטרליה. חברת השייט המובילה פרינסס קרוזס מציעה מגוון מסלולים, לרוב בנות 10 ימים ויותר ובאניות מפוארות.

האוקיינוס השקט הוא הגדול בימים ובאוקיינוסים בעולם ושטחו מהווה למעלה מ-32% של פני כדור הארץ. האוקיינוס השקט הוא גם הים של אוסטרליה וניו זילנד, וישנם איים רבים נוספים ברחבי אוקיינוס. Cלאורך האוקיינוס השקט יש מספר ימים שוליים, שהם גופי מים הקשורים לאוקיינוס אך עם אופי שונה. למשל, ים טסמן שמפריד בין אוסטרליה וניו זילנד ונקרא על שם ההולנדי שגילה ומיפה את אוסטרליה וניו זילנד.

ההפלגות באוסטרליה וניו זילנד מתחילים לרוב בערים סידני או מלבורן שבאוסטרליה. בין היעדים השונים במסלולים אלה תמצאו את סידני, מלבורן, בריסבן, אדלייד ואלבני שבאוסטרליה וכן את וולינגטון וקרייסט צ'רץ' שבניו זילנד.

אוסטרליה וניו זילנד הן ללא ספק שילוב מנצח בין ישן לחדש, טבע פראי וערים מודרניות, מדבר וחופי ים, ילידים אבוריג'ינים (תושביה המקוריים של אוסטרליה), ובני לאומים שונים שהגיעו זה מכבר.

אוסטרליה, ה"יבשת החמישית" ושני האיים המרכיבות את ניו זילנד הם גן עדן לחובבי מרחבים, נוף פראי, תופעות טבע ייחודיות ונוף אנושי ססגוני ומרתק.

לכל נמל בהפלגה באזור זה יש תרבות, סגנון חיים וקסם ייחודיים משלו ואתם לא תפסיקו להתרגש.

אנו במד קרוזס מציעים מבחר הפלגות באזור כולל עם חברת פרינסס , המובילה בקו ההפלגות באזור זה. גם חברת קרניבל מפליגה בניו זילנד וכן ברשותנו הפלגות יוקרתיות עם חברת סיבורן

להפלגות נופש

השאירו פרטים ונציג ייצור קשר בהקדם