לוגו מד קרוזס

קרוז באלסקה

אוטובוס באלסקה נוסע באיטיות אחרי משפחת דובים במהלך קרוז באלסקה

אם אתם מחפשים חופשת שייט קצת שונה ויוצאת דופן, הפלגה באלסקה תהיה בחירה מצוינת עבורכם.  אלסקה היא יעד שונה מכל מה שהכרתם – ואף אחד אחר לא יכול להראות לכם את היופי והיחודיות ובכזו נוחות כמו בקרוז דרכנו. 

אלסקה היא פלא טבע לאורך כל הדרך ואנו מבטיחים שהיא תדהים אתכם. שייט באלסקה יעניק לכם כרטיס בשורה הראשונה להצגת הטבע הנפלאה ביותר שתחוו כולל פיורדים, חיות בר ,קרחונים, שפע  הרים וביקור בפארקים הלאומיים של הארץ הגדולה. תבקרו גם בעיירות חוף ייחודיות כמו קטצ'יקן וסקאגווי, ותיהנו מנופי נמל מדהימים כמו זו של העיר ג'ונו.

אנו בחברת מד קרוזס גאים לייצג את חברת פרינסס -החברה המובילה שזוכה כבר שנים רבות בעקביות כחברת השיט הטובה ביותר באלסקה. פרינסס מציעה בנוסף להפלגות באניות מפוארות ובאירוח שאין שני לו גם טיולים יבשתיים באזור לפני ואחרי השיט הכוללים לינה בלודג'ים בלעדיים של החברה ונסיעה ברכבות שקופות, בלעדיות גם כן . ההפלגות מתקיימות בין החודשים מאי לספטמבר ונמלי היציאה העיקריים הם ונקובר שבקנדה, אנקורג' שבאלסקה וסיאטל או סן פרנסיסקו שבארה"ב. גם חברת קרניבל הנהדרת מציעה בחודשים אפריל-ספטמבר הפלגות לאלסקה מסיאטל ומס' מצומצם מלוס אנג'לס וסן פרנסיסקו.

אז אם המחשבה שלכם היא "אלסקה… מעניין!" דעו שאתם בדרך הנכונה וצלצלו למד קרוזס. רק אל תשכחו לארוז את הסוודר שלכם גם אם אתם בעונת הקיץ באזור.

ההפלגות שלנו באלסקה

להפלגות נופש

בכדי להתאים חופשת שייט יש חשיבות רבה לקשר הישיר מול סוכן מומחה.
המחיר והזמינות נקבעים לפי סוג החדר, מיקומו, מספר הארוחים, גילם, קוד המחיר, תוספות שונות ועוד.

לשיחה עם מומחה שייט חייגו או השאירו פרטים


03-927-2727