לוגו מד קרוזס

קרוז באנטארקטיקה

פניגווינים על רקע אונייה במהלך חופשת קרוז באנטארקטיקה

אנטארקטיקה היא יבשת נידחת ומרתקת והמטיילים בה יחוו חוויה ייחודית ומעניינת מאוד וללא ספק הרפתקה של פעם בחיים.   אנטארקטיקה היא היבשת החמישית בגודלה בעולם, המקום הקר ביותר בו (מגיע למינוס 50) כאשר רובה ככולה מכוסה בקרח לאורך כל השנה.  למרות הקור הקיצוני הקיים בה, המחסור בתושבים קבועים והקושי להגיע אליה,  יותר ויותר מטיילים בשנים האחרונות מגיעים אליה לחוות את העולם הבלתי ידוע.

אז מה מחכה לנו שם – רכסי הרים מושלגים וזקיפים, מושבות שופעות פינגווינים, מצעדים מפוארים של הרי קרח וקשת הערפל הבלתי צפויה הנובעת מלווייתן פורץ .

זה הקסם של אנטארקטיקה, ההוד הנצחי והיופי הבתולי שלה. אלה שראו את זה טוענים שאי אפשר לתאר בצורה מספקת, שאתם חייבים ללכת ולגלות בעצמכם. האורחים שיפליגו עם חברת סיבורן ילוו על ידי צוות משלחת ותיק, שבמקרים רבים הפכו את אנטארקטיקה למוקד מפעל חייהם. הם יגידו לכם את מה שהם יודעים, יצביעו על מה שהם חושבים שאתם צריכים לראות, ויעלו אתכם לחוף כדי לחלוק את החוויה העמוקה של הרפתקאות וגילויים.

כשאתם משייטים באזור, אנחנו מבטיחים מסע שהוא לא פחות מקסום. תראו פינגווינים, לווייתנים וחיות בר מגוונות אחרות, תשוטו סביב קרחונים עצומים, טיילו לאורך היבשת המלכותית וראו מקרוב את פלאי אנטארקטיקה.

חברת פרינסס מציעה שייט בדרום אמריקה ואנטארקטיקה שעובר ביבשת ומציע להתרשן מנופיה ללא ירידה. חברת סיבורן מציעה הפלגה באנטארקטיקה ממש בתוככי היבשת עם קיאקים, הדרכה ואפילו לבוש מותאם. מעוניינים בקרוז לאנטארקטיקה? צרו קשר עם מד קרוזס.

ההפלגות שלנו באנטארקטיקה

להפלגות נופש

בכדי להתאים חופשת שייט יש חשיבות רבה לקשר הישיר מול סוכן מומחה.
המחיר והזמינות נקבעים לפי סוג החדר, מיקומו, מספר הארוחים, גילם, קוד המחיר, תוספות שונות ועוד.

לשיחה עם מומחה שייט חייגו או השאירו פרטים


03-927-2727