קרוז בדרום אמריקה

מבט עליון על העיר ריו דה ז'נרו יחד עם הפסל הידוע של ישו הגואל, במהלך עגינה בעיר עם קרוז בדרום אמריקה

לחוות את אורחות החיים והתרבויות הדרום אמריקניות דרך יערות הגשם, עצי הדקל, הערים הסואנות ופלאי הטבע. דרום אמריקה מלאה בערים גדולות ותוססות, מערות וקניונים מסתוריים ועוד – ואחת הדרכים הטובות ביותר לגלות את היבשת המדהימה הזו היא בהפלגה בדרום אמריקה. 

הפלגות בדרום אמריקה עוגנות במגוון נמלים במדינות שונות, כולל ארגנטינה, ברזיל וצ'ילה. ישנן גם הפלגות שמפליגות סביב הקצה הדרומי של היבשת ולאורך חופה של אנטארקטיקה, שם יוכלו הנוסעים לראות את קרחוני היבשת המרוחקת ואת החיות הנפלאות החיות בה, כולל פינגווינים ולווייתנים.

נוסעים יוכלו לבקר באחוזות פלרמו בעיר האלגנטית בואנוס איירס שבארגנטינה; לראות את גורדי השחקים של העיר הסואנת סנטיאגו שבצ'ילה; להתרשם מהארכיטקטורה הקולוניאלית בעיר המהממת לימה שבפרו ועוד. נופשים גם ייהנו מבילוי ערב בעיר התוססת ריו דה ז'נרו שבברזיל, שם יוכלו לחוות את אורח החיים המרענן של המקומיים.

האוכל המקומי כולל ארוחות גדולות של בשר, תפוחי אדמה, לחם שטוח, צ'וריסו, מיצי פירות טעימים ועוד. מפליגים יוכלו להתנסות בריקודים מסורתיים כמו הטנגו וללמוד מקרוב את הסיפורים והמסורות ההיסטוריים של הבוקרים המקומיים. השייט ברחבי דרום אמריקה מאפשר לנוסעים לטעום ולחוות את התערובת המגוונת שהיבשת הצבעונית הזו מציעה, על כל התרבויות והמראות שלה.

אנו במד קרוזס מציעים מגוון קרוזים בדרום אמריקה עם חברת פרינסס בין החודשים דצמבר למרץ לרוב ועם יציאות מסנטיאגו, בואנוס איירס ואפילו לוס אנג'לס. כמו כן, אנו מציעים חופשות שייט עם חברת קוסטה באורוגואי, ארגנטינה וברזיל עם יציאות מסנטוס או ריו בין אוקטובר לאפריל לרוב כולל מסלול טרנסאטלנטי מאירופה וכמובן עם חברת סיבורן האולטרה יוקרתית. מעוניינים בקרוז לדרום אמריקה? צרו קשר עם חברת מד קרוזס.

ההפלגות שלנו בדרום אמריקה

להזמנת
הפלגת נופש

בכדי להתאים חופשת שייט יש חשיבות רבה לקשר הישיר מול סוכן מומחה.

לשיחה עם מומחה שייט חייגו או השאירו פרטים