לוגו מד קרוזס

קרוז בתעלת פנמה

אונייה של פרינסס חוצה את התעלה במהלך קרוז בתעלת פנמה

תעלת פנמה ממשיכה גם כיום, כמעט 100 שנה לאחר בנייתה לגשר בין האוקיינוס השקט והאוקיינוס האטלנטי. היא גם מספקת נוף מרהיב של ג'ונגלים, חיות שונות הנמצאים בסכנת הכחדה, חופי ים זכוכיים ועוד. מפליגים באזור יזכו לראות בעלי חיים אקזוטיים כמו תנינים, קופים, עצלנאים וציפורי טוקאן במהלך המעבר בתעלה, מפלורידה במזרח ועד החוף המערבי של ארה"ב, מסלולי ההפלגה משלבים לרוב עגינות בקריביים, בריביירה המקסיקנית ובאמריקה המרכזית והדרומית. 

לאורך תעלת פנמה והיעדים הסמוכים לה ניתן לחוות הרפתקאות רבות ומגוונות. בעודם מוקפים ביערות עצומים, נופשים יוכלו לעשות מסע רגלי בהרים הירוקים האפופים בעננים ולהתפעל מגני הסחלבים ומהרי הגעש הנראים באופק. נמלים רבים מתהדרים בחופי ים לבנים מזמינים בהם המפליגים יוכלו לנפוש, בין אם להירגעות ובין אם לשנורקלינג, צלילה או שיט קיאקים במים הצלולים.

ניתן לראות את שרידי הספינה אנטילה בארובה, לעשות שופינג בעיר הקייט המקסיקנית פורטה ויארטה, לעשות שנורקלינג עם טריגונים בשרטון הטריגונים באיי קיימן, ליהנות מנסיעה בחשמלית האווירית ביערות הגשם של קוסטה ריקה, ועוד.

כדאי להביא משקפת איכותית כדי לצפות בנוף הטרופי ובמראות המרהיבים של תעלת פנמה מן הסיפון. השייט לאורך התעלה והעגינה באתרים הסמוכים מספקים חופשה אולטימטיבית שכוללת הרפתקאות, מנוחה והזדמנות לראות מראות מרהיבים תוך התרגעות על הסיפון או במרפסת החדר. חברות השייט פרינסס קרוזס וקרניבל קרוז מציעות הפלגות באזור וגם חברת האולטרה יוקרה סיבורן קרוז ליין. מעוניינים בקרוז לתעלת פנמה? צרו קשר עם מד קרוזס.

ההפלגות שלנו בתעלת פנמה

להפלגות נופש

בכדי להתאים חופשת שייט יש חשיבות רבה לקשר הישיר מול סוכן מומחה.
המחיר והזמינות נקבעים לפי סוג החדר, מיקומו, מספר הארוחים, גילם, קוד המחיר, תוספות שונות ועוד.

לשיחה עם מומחה שייט חייגו או השאירו פרטים


03-927-2727