קנדה וניו אינגלנד

שייט לקנדה ולניו אינגלנד הוא הפלגה מרגיעה לאורך קו חוף סלעי דרמטי, לפעמים מרוחק, ובעל יופי עוצר נשימה. תפגשו איים בתוליים, כפרי דייגים מקסימים ועיירות נמל שוקקות עם נוף צבעוני שמשתנה ללא הרף של צבעים. הקרוז יחזיר אותך אחורה בזמן אל עיירות חוף ייחודיות ואחוזות מדהימות.

נמלי השייט בהפלגה לניו אינגלנד וקנדה מושלמים לסיורי הליכה. תוכלו לבלות את היום כולו בטיול לאורך קו המים המשוחזר, שם תמצאו מסעדות גורמה, פאבים אירופאים, ברי יין, מבשלות וחנויות עתיקות. תוכלו גם לסייר בכרכרה רתומה לסוס או לשכור אופניים וליהנות מגנים רב שנתיים מדהימים בשיא פריחתם.

אפשרות פופולרית נוספת היא לסייר באחת מהאחוזות המקסימות שנבנו בתחילת המאה הקודמת על ידי המשפחות העשירות ביותר באמריקה.

למשהו קצת יותר הרפתקני, נסו לצפות בלווייתנים או שייטו בקיאקים. טיילו דרך הפארק הלאומי אקדיה במיין או אפילו צאו לטיול שייט בספינה גבוהה .

הפלגות לקנדה ולניו אינגלנד יבקרו בדרך כלל במבחר מהנמליים הבאים ברוד איילנד, מסצ'וסטס, מיין והמחוזות הימיים הקנדיים של נובה סקוטיה והאי קייפ ברטון, ניו ברונסוויק והאי הנסיך אדוארד. בהתאם למסלול הטיול, ייתכן שתוכלו גם לשייט דרך כמה מדרכי המים המפורסמים ביותר בצפון-מזרח כולל תעלת קייפ קוד ו-St. Lawrence Seaway.

אנו במד קרוזס מציעים מגוון הפלגות באזור עם חברת פרינסס. יש מסלול בחודש יולי ושאר המסלולים בחודש אוקטובר. גם חברת קרניבל מציעה מסלולים מקסימים בין אוגוסט לאוקטובר. 

להפלגות נופש

השאירו פרטים ונציג ייצור קשר בהקדם