קרוז לאוסטרליה

קרוז לאוסטרליה

קרוז לאוסטרליה וניו זילנד הוא ללא ספק חוויה מעולם אחר. ההפלגות ליעדים אלו יוצאות בעיקר מאוסטרליה. חברות שייט מובילות מציעות מגוון מסלולים ביעדים אלה, לרוב בנות 10 ימים ויותר ובאניות מפוארות, פרינסס קרוזס היא חברה כזאת.

 

האוקיינוס השקט הוא הגדול בימים ובאוקיינוסים שעל כדור הארץ ושטחו הוא למעלה מ-35% של כדור הארץ. האוקיינוס השקט הוא גם הים של אוסטרליה וניו זילנד, ובקרבתן גם איים רבים המצויים באוקיינוס. לאוקיינוס השקט גם כמה ימים המכונים ימי חוץ שהם גופי מים הקשורים לאוקיינוס אך להם אופי שונה. ים טסמן הוא אחד מימים אלה. ים טסמן מפריד בין אוסטרליה וניו זילנד ונקרא על שם ההולנדי שגילה ומיפה את אוסטרליה וניו זילנד.

קרוזים המפליגים באוסטרליה וניו זילנד מתחילים לרוב בסידני או בעיר מלבורן שבאוסטרליה. בין היעדים השונים במסלולי הקרוז הללו תמצאו את סידני, מלבורן, בריסבן, אדלייד, אלבני, וולינגטון

וקרייסט צ'רץ' שבניו זילנד.

 

אוסטרליה וניו זילנד הן ללא ספק שילוב מנצח בין ישן לחדש, טבע פראי וערים מודרניות, מדבר וחופי ים, ילידים אבוריג'ינים (תושביה המקוריים של אוסטרליה), ובני לאומים שונים שזה מכבר הגיעו.

אוסטרליה, ה"יבשת החמישית" ושני האיים מהם מורכבת ניו זילנד הם גן עדן לחובבי מרחבים, נוף פראי, תופעות טבע ייחודיות ונוף אנושי ססגוני ומרתק.

הקרוז שלנו יאפשר הכרות מעמיקה עם פלאי הטבע של שני האיים המרכיבים את ניו זילנד ובמיוחד הפיורדים המדהימים במיצרי מילפורד, דאוטפול ודאסקי, הפינגווינים והאלבטרוסים בדאנידין ושמורת הגייזרים ומרכז התרבות המאורית ברוטורואה. כן נבקר בעריה החשובות וולינגטון, אוקלנד וקרייסט צ'רץ.

 

ניו זילנד הינה יעד אטרקטיבי והיא תקבל את פניכם בנוף מהפנט של פיורדים מפותלים, הרים מרשימים, יערות צפופים ואפשרויות מיוחדות למי שרוצה לצאת לטיול רגלי מאתגר או קליל ולהרגיש קרוב לטבע.

ניו זילנד היא גם לוקיישן בו אפשר להתפנק במגוון סגנונות: מרכזי ספא, בריכות תרמו מינראליות ויקבים עטורי שבחים להשלמת חוויה שכולה שיכרון חושים!

סידני ממוקמת בחוף הדרום מזרחי של אוסטרליה בים טסמן. זוהי העיר הגדולה והמאוכלסת ביותר באוסטרליה. יש לסידני מוניטין כמרכז בינלאומי למסחר, אמנות, אופנה, תרבות, בידור, מוסיקה, חינוך ותיירות. האקלים שלה מבטיח קיץ חם וחורף מתון. כמות משקעים באוסטרליה הוא עקבי לאורך כל ימות השנה.

  • אסור לפספס את בית האופרה של סידני שהוא אתר מורשת עולמית של אונסקו.
  • לכו לראות את גשר נמל סידני שהוא הגשר הפלדה הרחב ובעל הקשת הגבוהה ביותר בעולם.
  • סעו לבקר בפארק ההרים הכחולים שגם הוא אתר מורשת עולמית של אונסקו .
  • פגשו את אוסף החיות הטבע האוסטרליות בפארק חיות הבר Featherdale.
  • צפו בנערים ובנערות גולשים על הגלים בחוף הפופולרי ביותר Bondi.
  • שבו על הכיסא של גב' מאקרי וצפו על מפרץ סידני.
  • סיירו ברחובות ההיסטוריים של שכונת The Rocks, השכונה הוותיקה ביותר בסידני.

 

אתם מוזמנים לשיט בלתי נשכח – חוויה מסוג אחר

תחום הפלגות הנופש לא מפסיק להתחדש ולהפתיע, זוכה לגידול מתמיד בקרב הנופשים בעולם ונחשב כבעל התמורה הרבה ביותר ללקוח!

בישראל תחום זה עדיין לא מיצה את עצמו ופוטנציאל הגידול רב, אולם התייר הישראלי מתחיל לגלות את המוצר של הפלגות הנופש, ותחום זה זוכה לגידול מרשים בכל שנה אף בארץ.

 

מד קרוזס הינה נציגת המכירות בישראל של תאגיד שיט התענוגות הגדול והמוביל בעולם "קרניבל", בבעלות משפחת אריסון, המונה כ-100 אניות.

כנציגי המכירות הגדולים ביותר בישראל בתעשיית השיט, אנו משווקים שישה מותגי שיט שונים השייכים כולם לתאגיד. החברות הן: Carnival, Princess, Costa, Cunard, P&O ו-Seabourn.

רוצים להפליג בקרוז ולחוות את החוויה של החיים?

השאירו פרטים לחזרת נציג או חייגו 03-927-2727

להזמנת
הפלגת נופש

בכדי להתאים חופשת שייט יש חשיבות רבה לקשר הישיר מול סוכן מומחה.

לשיחה עם מומחה שייט חייגו או השאירו פרטים