לוגו מד קרוזס

קרוז באיים הקריביים

ים תכול צלול במהלך קרוז באיים הקריביים

אין לנו הוכחות, אבל עדויות מצביעות על כך שהאיים הקריביים פשוט נועדו לקרוז. 

חוויית ההפלגה באנייה בקריביים מציעה מי טורקיז תכולים, עצי דקל מתנועעים, נופים ירוקים, מפלים זורמים, חופים רחבי ידיים עם חול לבן, חול שחור, ואפילו חופים עם חול ורוד! גן העדן הטרופי מחכה לך! הקריביים מורכבים ממספר רב של איים, מעל 5000,  הפזורים מהקצה הדרומי של מדינת פלורידה בארה"ב ועד לדרום אמריקה. ההפלגות בקריביים מתחלקות לשלושה אזורים שונים: הקריביים הדרומיים, הקריביים המערביים והקריביים המזרחיים.

הצד המערבי כולל לרוב את איי קיימן, מקסיקו, בליז וג'מייקה, הצד המזרחי את הבהאמס, הרפובליקה הדומיניקנית ואיי הבתולה והצד המערבי את ארובה, סנט לוסיה, אנטיגואה וקורסאו. יש הרבה גן עדן לראות. אז איך בוחרים היכן לבקר בהפלגה בקריביים? אנו ממליצים לך פשוט ללכת ולראות בעצמך!

יש הרבה מה לגלות ולחוות באיים הקריביים והפלגה מאפשרת לבקר במספר יעדים שונים ומגוונים בטיול אחד.

ממטעי הסוכר והשווקים הצבעוניים של אנטיגואה בדרום ועד למפלים הייחודיים של ג'מייקה במערב, בזכות מיקומם של האיים הקריביים תחושו בהשפעות הן מאירופה, הן מאמריקה הלטינית והן מאפריקה ולכן הביקור בהם מהווה בנוסף גם חוויה מגוונת ותרבותית מיוחדת.

אפשר לצלול אל תוך מי טורקיז ולגלות שוניות אלמוגים תוססות ושובות לב, מינים ייחודיים של דגים, צבים, דגיגונים ואפילו שלדי אניות שטבעו. אפשר ליהנות מהשלווה של הקריביים ממרפסת החדר או הסיפון תוך צפייה בדולפינים, אפשר לעשות שנורקלינג עם טריגונים או לבקר במפלי המים באתר "דאן ריבר" בג'מייקה, לצפות בשקיעה מעל פירמידה של שבט המאיה, לגלות את המערות הנסתרות של איי הבתולה או פשוט להתרווח עם כוס קוקטייל קריבי על חוף אקזוטי.

הודות לייחודיותם של איי הקריביים השונים, הם מספקים לנופשים אופציות כמעט אין סופיות לחופשה אמיתית, מגוונת ומדהימה.

אנו בחברת מד קרוזס מציעים הפלגות לקריביים במהלך כל השנה מנמלים עיקריים כמו מיאמי ואורלנדו ואפילו ניו יורק בחודשי הקיץ. לבחירתכם הפלגות בנות 3 ימים ויותר.

איננו מכירים עוד חברה בארץ שמציעה מגוון כל כך רחב לקריביים עם חברות השייט המובילות קרניבל קרוז, פרינסס קרוזס, קוסטה קרוזס, קונרד וחברת האולטרה יוקרה סיבורן. מעוניינים בקרוז לקריביים? צרו קשר עם מד קרוזס.

ההפלגות שלנו באיים הקריביים

להפלגות נופש

בכדי להתאים חופשת שייט יש חשיבות רבה לקשר הישיר מול סוכן מומחה.
המחיר והזמינות נקבעים לפי סוג החדר, מיקומו, מספר הארוחים, גילם, קוד המחיר, תוספות שונות ועוד.

לשיחה עם מומחה שייט חייגו או השאירו פרטים


03-927-2727