שייט לפיורדים

Share This Post

מד קרוזס הינה נציגת המכירות בישראל של תאגיד שיט התענוגות הגדול והמוביל בעולם "קרניבל", בבעלות משפחת אריסון, המונה כ-100 אניות והיא אחת מסוכנויות השייט הגדולות והמובילות בישראל. מד קרוזס מתמחה בהפלגות נופש ביעדים שונים ומגוונים ברחבי העולם כולו, וביניהם מציעה מד קרוזס לקהל הישראלי גם קרוז לפיורדים הנורבגיים.
חופשות על אוניות מפנקות בעולם כולו הפכו ללהיט בעולם כולו גם בקרב הנופשים הישראלים.

שייט לפיורדים בספינת תענוגות הם הדרך האידיאלית לחוות ולראות עולם פנטסטי, מרתק וחדש. האנייה מנווטת לאורכם של החופים המפורצים וזרועי האיים של נורבגיה ונכנסת אל לב ליבם של הפיורדים ולכם נותר רק להתרשם מעוצמות הטבע ומנופים שלווים ועוצרי נשימה.

קרוז בפיורדים של נורבגיה מהווה שילוב מנצח בין נופש מפנק על אחת מאניות הפאר וכן והיכרות עם אחד המקומות היפים בעולם הכוללים נופים ירוקים, ציוריים וקסומים כאילו נלקחו מאגדה. המטיילים מבקרים בטבע חלומי, בנוף עוצר נשימה ובעיירות שלוות הכוללות טבע קסום, היכרות עם היסטוריה מרתקת ותרבות צפונית מיוחדת.

השייט בפיורדים הנורבגיים נערך בים הצפוני שהוא חלק מהאוקיינוס האטלנטי. המדינות הגובלות בים הצפוני הן נורבגיה, דנמרק, גרמניה, הולנד, בלגיה והאיים הבריטיים.

שייט בפיורדים הנורבגיים מבוקש מאוד בשנים האחרונות, גם בקרב הקהל הישראלי. למד קרוזס מבחר מגוון של קרוזים לפיורדים של נורבגיה בחברות שונות כגון קוסטה, פרינסס, קיונרד, פי &או וחברת האולטרה יוקרה סיבורן. מסלולי השייט לפיורדים הנורבגיים מגוונים הן מבחינת מסלולי השייט והן מבחינת מספר ימי השייט , הכוללים לרוב 7 לילות שיט ויותר. הפלגות לאזור יוצאות לרוב מקופנהאגן, וורנמונדה שבקרבת ברלין או מאמסטרדם. האנייה מטילה עוגן בפיורדים ובעיירות שלוות בנורבגיה כמו גיירנגר, סטוונגר, ברגן, פלאם, הלסילט ועוד. כמו כן, הפלגות לפיורדים כוללות לעיתים עגינה גם היעדים נוספים בצפון אירופה כגון ארהוס בדנמרק או נמלים שונים בגרמניה.

בשיט לפיורדים תבקרו בגיירנגר פיורד למשל. אורכו הינו תשעה קילומטרים בין הרי נורבגיה המתנשאים לגובה כ-2,000 רגל מעליו ועומקו מעל 900 רגל. מפלים, כגון מפל "שבע האחיות" צונחים מהמצוקים ישירות אל תוך הפיורד, המכונה לעתים קרובות כ-"פיורד היפה ביותר בעולם."

עונת השיט לפיורדים נחשבת לקצרה יותר בשל האקלים הקר בחודשי החורף. החודשים המועדפים לשייט בפיורדים הם מאי עד ספטמבר כאשר יולי ואוגוסט הם החודשים הנעימים ביותר.

לפרטים נוספים

השאירו את כתובת הדואר האלקטרוני שלכם או התקשרו ל-03-927-2727

More To Explore

שייט לאלסקה

חבילות שייט לקריביים עם מד קרוזס
הים הקריבי הוא חלק מהאוקיינוס האטלנטי – האיים הפזורים באזור יוצרים מעין שובר גלים בצורת רצף איים. הרצף הזה של האיים, מקובה בצפון ועד טרינידד בדרום, הופך את הים הקריבי לשקט ונוח וזו אחת הסיבות לכך שהוא מתאים מאוד להפלגות.

שייט לפיורדים

חבילות שייט לקריביים עם מד קרוזס
הים הקריבי הוא חלק מהאוקיינוס האטלנטי – האיים הפזורים באזור יוצרים מעין שובר גלים בצורת רצף איים. הרצף הזה של האיים, מקובה בצפון ועד טרינידד בדרום, הופך את הים הקריבי לשקט ונוח וזו אחת הסיבות לכך שהוא מתאים מאוד להפלגות.

חופשות קרוז מושלמות באוניות פאר חדשות

צרו קשר עוד היום לקבלת פרטים על המבצעים שלנו

להפלגות נופש

השאירו פרטים ונציג ייצור קשר בהקדם